Програма студентського обміну в США на 2012-2013 роки20 Грудня 2011р.

Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США оголошує про початок прийому заявок на участь у програмі обміну для студентів вузів Global Undergraduate Exchange Program (Global UGRAD)

У конкурсі можуть взяти участь студенти першого, другого, третього та четвертого курсів українських вищих навчальних закладів у віці від 18 до 24 років. Студенти перших курсів протягом одного академічного року навчатимуться у дворічних коледжах США та проживатимуть у гуртожитках або у родинах. Усі інші студенти навчатимуться протягом одного року у чотирирічних коледжах США та проживатимуть у гуртожитках.

Навчання у США розпочнеться восени 2012 року. По закінченню навчання студент має повернутися на батьківщину. Ця програма повністю фінансується і передбачає візову підтримку (J-1), оплату подорожі від міста проживання учасника програми до відповідного навчального закладу у США і назад, страхування на випадок хвороби або нещасного випадку, а також оплату навчання, студентських внесків, проживання, харчування та підручників.

Для участі у програмі студент має підготувати комплект документів: копію атестату про середню освіту, перекладену англійською мовою (тільки для студентів першого курсу), копію залікової книжки, внутрішній та закордонний паспорти.

Кінцевий термін прийому заявок – 22 грудня 2011 року. Більш детальну інформацію про програму обміну можна отримати на сайті http://irex.org

Підготовано за матеріалами www.osvita.ua
Стрельник С.О.,
к.е.н., науковий співробітник Інститут вищої освіти