Тріумф студентської команди КНЕУ на регіональному фіналі конкурсу фінансових аналітиків «CFA Institute Research Challenge EMEA» в Амстердамі09 Квітня 2015р.

1-2 квітня 2015 року відбулась ще одна важлива подія в студентському науковому житті Київського національного економічного університету. Команда нашого університету, вигравши національний фінал конкурсу фінансових аналітиків СFA Institute Research Challenge Ukraine, блискуче презентували своє дослідження на регіональному етапі CFA Institute Research Challenge EMEA в Амстердамі, здобувши право представляти Європу, Середній Схід, Азію, Африку та Україну на глобальному фіналі в Атланті. Захар Дерюга (капітан команди), Євген Заярний, Богдан Барась, Анастасія Віхрова та Юлія Клен –  студенти факультету міжнародної економіки та менеджменту пройшли жорсткий відбір із 29 команд та блискуче презентували своє дослідження компанії RTL Group - медіа-холдингу на регіональному фіналі.

Цього року у змаганнях регіонального етапу CFA Institute Research Challenge EMEA в Амстердамі взяло участь понад 29 університетів з 28 країн Європи, Середнього Сходу, Азії та Африки. У рамках конкурсу, всі команди надають ґрунтовний аналіз компаній і пишуть професійний інвестиційний звіт. Із цим завданням успішно впорались 5 європейський команд-фіналістів: Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (Україна), Університету Лозанни (Швейцарія), Віденського університету економіки та бізнесу (Австрія), Університету Лунд (Швеція), Університету Козмінського (Польща). Рівень суперників був дуже високий, і журі, що складалося з кращих європейських інвесторів і керівників міжнародних компаній, вимагали детального обґрунтування інвестиційних рішень. Команда КНЕУ під науковим керівництвом професора кафедри міжнародної економіки Антонюк Лариси Леонтіївни та за допомоги ментора від індустрії Івана Січкара показала відмінний результат та здобула перемогу на регіональному фіналі цього конкурсу.

Найкраща презентація, професіоналізм, обізнаність, впевненість, чудова командна робота, гарна підготовка – дали змогу команді КНЕУ завоювати можливість представляти Україну на глобальному фіналі CFA Institute Research Challenge в Атланті.

Щиро вітаємо з перемогою! Бажаємо натхнення, ентузіазму, нових досягнень та успіху на майбутньому глобальному фіналі 17 квітня!!!

Підготувала: Посмітюх К.О., фахівець по здійсненню постійного моніторингу процесів розвитку світової вищої освіти Інституту вищої освіти