ХIV Щорічна Фулбрайтівська конференція “Болонський процес в українській освіті: здобутки і перспективи”05 Жовтня 2011р.

30 вересня та 01 жовтня 2011 року в стінах Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася ХIV Щорічна Фулбрайтівська конференція, на якій обговорювалися проблеми адаптації українських університетів до особливостей європейського освітнього простору. Конференцію відкрив директор Програми імені Фулбрайта в Україні пан Мирон Стахів, який привітав гостей та почесних запрошених на цю подію. Серед присутніх були члени та керівники Фулбратівського товариства, учасники програм, представники влади (народний депутат ВРУ Леся Оробець), а також делегати від університетів різних регіонів України.

Конференція проходила за відповідними секціями, які розглядали місце України та національних університетів в Болонському процесі, а саме: управлінські аспекти вищої освіти та концепції міжнародної конкурентоспроможності університетів; соціально-психологічні проблеми її реформування; перспективи впровадження Болонського процесу в філологічну освіту України; академічна мобільність; імплементація Болонських процесів та місце національного університету у світі. Особливістю кожної секцію був процес проведення переговорів у тривимірному форматі «модератори – доповідачі – диспутанти», що дозволило розглянути всебічно кожне питання.

На завершення конференції Всеукраїнською громадською організацією «Українська асоціація маркетингу»була проведена презентація українського перекладу книги Філіпа Котлера та Карен Фокс «Стратегічний маркетинг для навчальних закладів». До речі дану презентацію проведуть в конференц-залі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана 25 жовтня 2011.

Підготовано:
Анна Овчаренко, Світлана Стрельник; Інститут вищої освіти