Вручення сертифікатів компанії EY учасникам проекту «Молоде покоління фінансових управлінців»24 Грудня 2014р.

Вручення сертифікатів компанії EYучасникам проекту «Молоде покоління фінансових управлінців»

Третій рік поспіль за сприяння Інституту вищої освіти КНЕУ компанія  EYнадає можливість студентам магістерських програм КНЕУпоглибити практичні знання з обліку та аудиту, податків, фінансового менеджменту. Після циклу лекцій ті учасники проекту, які успішно проходять тестування та виконуютькейсове завдання, отримують запрошенняна оплачуване стажування у відділі аудиту компанії EY, в рамках університетської практики.

Цього року в проекті взяли участь 56 студентів факультетівміжнародної економіки і менеджменту, фінансово-економічного, економіки та управління, обліково-економічного та кредитно-економічного. 25 учасників проекту успішно подолали фінальні випробовування, серед них компанія EY запросила на стажування 8 найкращих, яких ми з особливим задоволенням вітаємо з початком професійної кар’єри: це студенти магістерських програмАрькова Тетяна, Мельничук Ольга та Коваленко Ярослав(факультет міжнародної економіки і менеджменту); Дочкін Арсеній, Писанюк Руслан та Шкурупій Олена (фінансово-економічний факультет); Бандуріна Анна та Деруга Ірина (факультет економіки та управління).

Представник компанії EYЄлизавета Максимець вручила 19 грудня сертифікати переможцям,  студенти мали можливість поспілкуватись з директором Інституту вищої освіти КНЕУ, д.е.н., професором Ларисою Леонтіївною Антонюк та з деканом факультету міжнародної економіки і менеджменту Юрієм Мечиславовичем Солодковським.

Вітаємо всіх учасників спільногопроекту КНЕУ та компаній  EY“Молоде покоління фінансових управлінців” з успішним завершенням навчання!

Інституту вищої освіти КНЕУ