Українсько-японський центр10 Квітня 2011р.

12 березня 2011 року на запрошення проекту Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) «Українсько-Японський Центр» з 12:00 до 15:00 у Центрі культури та мистецтв НТУУ «КПІ» відбулися презентації японських університетів: Tokai University (м. Токіо); Yamaguchi University (м. Ямогучі); Ritsumeikan University (м. Кіото); University of Tsukuba (м. Цукуба); Tohoku University (м.Сендай); Kyoto University (м. Кіото); Shidzuoka University (м. Шидзуока).

Мета візиту – ознайомлення українських студентів,  аспірантів, молодих вчених, учнів випускних класів України з освітніми програмами університетів Японії; встановлення науково-технічної співпраці з університетами України.

11 березня з 12:30 до 17:30 в нашому університеті відбулася офіційна зустріч з представниками японської делегації від Yamaguchi University (м. Ямогучі); Ritsumeikan University (м. Кіото); University of Tsukuba (м. Цукуба).

12 березня з 9:30 до 11:30 відбувся круглий стіл за участю японських фахівців та представників вищих навчальних закладів Києва, Дніпропетровська, Донецька, Харкова, Одеси, Львова та інших міст на тему шляхів налагодження співробітництва між науковцями України та Японії, організації студентських обмінів та інших питань освіти. На зустрічі делегати від Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана мали можливість обговорити ключові питання, що стосувалися академічних обмінів, співробітництва в сфері наукових досліджень та пошуку нових шляхів міжнародної кооперації на глобальному ринку освітніх послуг.