Відбувся круглий стіл «Інформаційно-аналітичні рішення нового покоління для науки та бізнесу»13 Жовтня 2015р.

6 жовтня 2015 року Інститут вищої освіти ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» разом з компанією Томсон Ройтерс організували та провели Круглий стіл «Інформаційно-аналітичні рішення нового покоління для науки та бізнесу». Компанія Томсон Ройтерс – це лідер у сфері надання інформації для бізнесу та науки, а також найкращий провайдер ексклюзивної інформації та аналітики в області фінансових ринків, компаній, галузей, макроекономічних показників.

Модератором заходу виступив менеджер з регіонального розвитку, Україна та Білорусь, Томсон Ройтерс, Валентин Ільчук. У рамках Круглого столу було презентовано короткий огляд можливостей і переваг системи, що надає компанія, та обговорювалися майбутні напрямки співпраці з вищими навчальними закладами, зокрема, КНЕУ.

Підготувала фахівець 1-ї категорії по здійсненню постійного моніторингу процесів розвитку
світової вищої освіти Інституту вищої освіти, Посмітюх К.О.