Семінар «7-а Рамкова Програма ЄС з досліджень і технологічного розвитку»22 Червня 2011р.

16 червня 2011 року в конференц-залі було проведено семінар на тему: «7-а Рамкова Програма ЄС з досліджень і технологічного розвитку: можливості для участі українських дослідників в галузі соціально-економічних та гуманітарних наук». Організаторами семінару виступили: проект, фінансований ЄС «Офіс спільної підтримки інтеграції України до європейського дослідницького простору» (JSO-ERA); Національний контактний пункт 7-ї Рамкової Програми ЄС з досліджень та технологічного розвитку «Соціально-економічні та гуманітарні науки» та Інститут вищої освіти Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

Семінар був організований для директорів дослідних інститутів нашого університету та вищого управлінського апарату. У своєму вступному слові ректор Павленко А. Ф. відзначив актуальність поглиблення міжнародного співробітництва та  повідомив про створення наукового парку, становлення якого сприятиме інноваційному розвитку науки та отриманню КНЕУ безумовної конкурентної переваги на глобальному ринку освітніх послуг.

В ході заходу експерт з соціально-економічних та гуманітарних наук, продуктів харчування та біотехнологій, к.е.н. Кот О. В. презентувала проект, пояснила сучасні особливості Робочої програми за визначеним напрямом. Під час інтерактивного спілкування з учасниками семінару експерт надала ґрунтовні рекомендації щодо розробки ефективного проекту для отримання фінансування та прийняття участі в даній Програмі.

Нижче можна ознайомитися з ключовими матеріалами, представленими на семінарі.

Презентації

Підготувала: