Міжнародна виставка бізнес-освіти “QS World MBA Tour”30 Вересня 2011р.

У четвер, 6 жовтня 2011 р., з 17.00 до 21.00 год. у готелі Hyatt Regency Kiev (вул. А. Тарасової, 5) відбудеться щорічна міжнародна виставка бізнес-освіти “QS World MBA Tour”.

Виставка дає учасникам можливість детально ознайомитись з МВА-програмами, зустрітись з представниками приймальних комісій провідних зарубіжних і українських бізнез-шкіл, поспілкуватись з випускниками, дізнатись про кар'єрні перспективи.

Детальна інформація про виставку та форма для реєстрації – на сайті: http://www.topmba.com/qs-world-mba-tour/europe/kiev

Вхід на виставку:

• вільний за умови попередньої on-line реєстрації
  • для незареєстрованих відвідувачів  – 50 грн.

Cтипендії:

Лише відвідувачі виставки можуть подати заявки для участі у конкурсі на отримання стипендії QS. Цього року фонд стипендій на навчання в закордонних бізнес-школах і університетах становить $ 1,2 млн.

Організатор:

QS Quacquarelli Symonds є провідною глобальною інформаційною платформою в галузі освіти і розвитку кар'єри. QS організує найбільші події в сфері бізнес-освіти: QS World MBA Tour та QS World Grad School Tour.

Завантажити презентацію

Підготовано:
Інститутом вищої освіти за матеріалами www.topmba.com