Управління реальними інвестиціями компанії12 Травня 2011р.

Доповідач: Євген Ромащин, Генеральний директор машинобудівного холдингу СКМ – компанії «Гірничі машини».

Без побудови ефективної системи управління інвестиціями неможливо домогтися досягнення стратегічної мети будь-якого бізнесу – створення додаткової вартості.

На цю тему існує величезна кількість публікацій, що описують різноманіття методик, моделей та показників.

Мій майстер-клас не має на меті академічного висвітлення питання управління інвестиціями. Дати поради, що ґрунтуються на практичному досвіді, тим, хто планує пов’язати свою кар’єру з цією досить непростою функціональною галуззю – ось основне завдання майстер-класу.

З чого розпочати організацію системи управління інвестиціями в компанії, в якій вона з якихось причин була відсутня до цього часу?
Яким чином управління інвестиціями має бути пов’язане з іншими функціональними галузями компанії?
Хто буде основними учасниками інвестиційного процесу?
Яким чином мінімізувати ризики недосягнення цілей реалізованих інвестиційних проектів?
На ці, а також деякі інші запитання Ви отримаєте відповіді, які допоможуть Вам забезпечувати найкращий ефект на витрачений час і гроші.

Місце проведення: Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана. пр. Перемоги 54/1, 1 корпус, 419 ауд.
Дата проведення: 12 травня 2011 р.

Попередня реєстрація є обов’язковою
Реєстрація: 14:20, початок: 14:40

Мова проведення: російська

Адреса новини: http://formulas-ua.scm.com.ua/upravlinnya-realnimi-investiciyami-kompaniї-majster-klas-yevgena-romashhina