Інститут вищої освіти

Стипендії для отримання докторського ступеня в Дослідницькому коледжі «Трансформаційна сила Європи»08 Квітня 2013р.

Дослідницький коледж «Трансформаційна сила Європи. Європейський Союз та поширення ідей» пропонує 4 стипендії для аспірантів. Особливо заохочуються заявки щодо проектів, які пов´язані зі сферою порівняльного регіоналізму.

Стипендії: 4

Дата/тривалість: 12 місяців, що починаються з жовтня 2013 року

Кінцевий термін подання заявки: 15 квітня (успішні кандидати будуть поінформовані на початку травня 2013 року).

Особливо цікавими є наступні дослідницькі теми:

• Регіональна співдружність та інтеграція в Латинській Америці, Азії та на Середньому Сході, а також адаптація та опір європейським інституційним моделям і стратегіям.
  • Поширення інститутів і політик з інших частин світу в Європі та ЄС включно з історичними перспективами.

Заявники повинні отримати ступінь кандидата наук до осені 2013 року (вересень 2013 року - крайній термін). Тривалість програми розрахована на дванадцять місяців (з 1 жовтня 2013 року по вересень 2014 року) з щорічною стипендією 30 000 євро (включаючи витрати на дорогу).

Необхідні документи:

• Резюме;
  • Науково-дослідницька пропозиція докторської дисертації;
  • Копія дипломів та інших релевантних документів;
  • Два рекомендаційних листи.

Будь ласка, надішліть необхідні документи на наступну адресу:

Freie Universität Berlin
Otto-Suhr-Institute for Political Science
Research College "Transformative Power of Europe"
Prof. Dr. Tanja A. Börzel and Prof. Dr. Thomas Risse
Ihnestr. 26
D-14195 Berlin
Germany

або на email: transform-europe@fu-berlin.de.

Підготовано за матеріалами:
Стрельник С.О., к.е.н.,