Магістратура у польському університеті VISTULA25 Грудня 2012р.

Польський VISTULA University запрошує українських абітурієнтів скористатися можливістю гарантованого вступу на магістерські програми з економіки або туризму. Кількість місць обмежена.

Університет VISTULA входить до 5-ки найкращих недержавних університетів Польщі. У 2012 році університет посів перше місце у номінації "Вибір іноземного студента 2012" та друге за показником працевлаштування своїх випускників в рейтингу польських навчальних закладів.

Вищий навчальний заклад запрошує українських студентів, які мають диплом бакалавра, вступити на англомовну магістерську програму підготовки за наступними спеціальностями:

• економіка;
  • туризм і рекреація.

Необхідні вимоги до абітурієнтів:

• наявність бакалаврського диплома з додатком (будь-який напрямок підготовки);
  • наявність сертифіката TOEFL / IELTS (за відсутності, необхідно буде пройти співбесіду англійською мовою).

Прийом документів триває до 15 січня, початок навчання на програмі після 20 лютого 2013 року.
Вартість 1 року навчання — 2 800 євро, реєстраційний внесок — 100 євро.
Докладніше на офіційному сайті університету: http://www.vistula.edu.pl

За матеріалами: Освіта.ua