Інститут вищої освіти

Цілі сталого розвитку: КНЕУ

Соціальна відповідальність університету виявляється через операції зі знаннями у різних формах: наукові дослідження, партнерство, консультування, соціальне підприємництво, благодійна діяльність.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана займає активну соціальну позицію та підтримує в своїй діяльності Цілі сталого розвитку ООН. 

Місія КНЕУ ім. В. Гетьмана реалізується через здійснення внеску в суспільний розвиток через дослідження, генерування нових знань, їх поширення та підготовку конкурентних фахівців і креативних особистостей.
https://youtu.be/J0R_xysx5Yo

Соціальна відповідальність КНЕУ ім. В. Гетьмана передбачає:

 1. Відповідальне ставлення до надання освітніх послуг, клієнтів,  працівників, партнерів.
 2. Гармонійне співіснування та взаємодію з суспільством, участь у вирішенні актуальних соціальних проблем.
 3. Сприянням сталому розвиткові, здоров'ю і добробуту суспільства.
 4. Відповідністю чинному законодавству і міжнародним нормам поведінки.
   

КНЕУ ім. В. Гетьмана щорічно бере участь у міжнародному Рейтингу впливовості університетів (THE Impact Rankings) від британської рейтингової агенції Times Higher Education. Рейтинг оцінює діяльність університетів за рівнем поширення позитивного впливу на суспільство, економіку та довкілля та їх залучення в досягнення глобальних Цілей сталого розвитку, затверджених Генеральною Асамблеєю ООН. 

КНЕУ в міжнародному Рейтингу впливовості університетів THE Impact Rankings 2023
КНЕУ в THE Impact Rankings 2022
КНЕУ в міжнародному рейтингу THE University Impact Rankings 2020 (укр.) / KNEU in THE University Impact Rankings 2020 (EN)

 

Співпраця з ООН

 

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана є учасником Глобального договору ООН.

KNEU Sustainability Report 2018
Звіт зі сталого розвитку КНЕУ ім. В. Гетьмана 2019-2023

 

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана - учасник ініціативи ООН "Академічний вплив" (UNAI) 
https://www.un.org/en/academic-impact/page/activity-reports
Звіт про співпрацю з ООН / UNAI MEMBER ACTIVITY REPORTS 2013-2014 Kyiv National Economic University

 

The Social Projects Agency was founded in Kiev National Economic University as a result of joining the United Nations Academic Impact Project in 2012. The video presents the results of Agency's activity: www.youtube.com/embed/zPlZSiZr5Qc

 

Соціальні проекти, які реалізує команда Enactus КНЕУ ім. В. Гетьмана:

 • Pastileco - проєкт, спрямований на підвищення рівня жіночого підприємництва в регіонах України та створення нового ринку збуту для їх товарів Veterans Hub 4.5.0 - проект, спрямований на розвиток підприємницьких навичок у ветеранів АТО для започаткування власного бізнесу.
 • Opportunity Jar – проект, метою якого є навчання професійним пекарським навичкам та подальша соціалізація молоді з ментальною інвалідністю, а саме молоді та дітей з ментальною інвалідністю та їх батьки з організації «Горнятко Доброти».
 • Школа дорослого життя - проект спрямований̆ на: надання знань з фінансових питань за допомогою застосування онлайн-платформи та впровадження системи змішаного навчання у освітніх закладах, на даний момент- у дитбудинку м. Городні.
 • Всеукраїнський соціальний проект iLearn – це спільний проект Громадської Спілки "ОСВІТОРІЯ" та команди Enactus KNEU для підготовки дітей з дитячих будинків, інтернатів та малозабезпечених сімей до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).
 • Детальніше про цілі ООН у проектах Енактусу: 
  https://drive.google.com/file/d/1ltO3lkM2MxRdSQMgZ_Dcbr0EzPKmopKt/view?usp=sharing

Докладніше про проєкт Enactus: http://enactuskneu.tilda.ws/projects

Соціальні та благодійні ініціативи в КНЕУ: https://drive.google.com/file/d/1V-BPdSDjZfJF8kgds-m4RKNd4x8calyo/view?usp=sharing

Остання редакція: 14.06.24