Інститут вищої освіти

Цілі сталого розвитку: КНЕУ

КНЕУ займає активну соціальну позицію та підтримує в своїй діяльності Цілі сталого розвитку ООН.

https://youtu.be/J0R_xysx5Yo

  Місія університету реалізується через здійснення вкладу у суспільний розвиток через дослідження, генерування нових знань, їх поширення та підготовку конкурентних фахівців і креативних особистостей.

   Соціальна відповідальність університету виявляється через операції зі знаннями у різних формах: наукові дослідження, партнерство, консультування, соціальне підприємництво, благодійна діяльність.

Соціальна відповідальність університету передбачає:

1. Відповідальне ставлення до надання освітніх послуг, клієнтів,  працівників, партнерів.

2. Гармонійне співіснування та взаємодію з суспільством, участь у вирішенні актуальних соціальних проблем.

3. Сприянням сталому розвиткові, здоров'ю і добробуту суспільства.

4. Відповідністю чинному законодавству і міжнародним нормам поведінки.

Звіт про співпрацю з ООН

Соціальні проекти, які реалізує команда Enactus:

  • Pastileco - проєкт, спрямований на підвищення рівня жіночого підприємництва в регіонах України та створення нового ринку збуту для їх товарів Veterans Hub 4.5.0 - проект, спрямований на розвиток підприємницьких навичок у ветеранів АТО для започаткування власного бізнесу.
  • Opportunity Jar – проект, метою якого є навчання професійним пекарським навичкам та подальша соціалізація молоді з ментальною інвалідністю, а саме молоді та дітей з ментальною інвалідністю та їх батьки з організації «Горнятко Доброти».
  • Школа дорослого життя - проект спрямований̆ на: надання знань з фінансових питань за допомогою застосування онлайн-платформи та впровадження системи змішаного навчання у освітніх закладах, на даний момент- у дитбудинку м. Городні.
  • Всеукраїнський соціальний проект iLearn – це спільний проект Громадської Спілки "ОСВІТОРІЯ" та команди Enactus KNEU для підготовки дітей з дитячих будинків, інтернатів та малозабезпечених сімей до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Докладніше про проєкт Enactus: http://enactuskneu.tilda.ws/projects

Соціальні та благодійні ініціативи в КНЕУ -  https://drive.google.com/file/d/1V-BPdSDjZfJF8kgds-m4RKNd4x8calyo/view?usp=sharing

Співпраця з ООН

The Social Projects Agency was founded in Kiev National Economic University as a result of joining the United Nations Academic Impact Project in 2012.The video presents the results of Agency's activity.

Звіт про співпрацю з ООН

Остання редакція: 08.12.20