Інститут вищої освіти

Сертифікаційна програма CIMA

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана є
офіційним провайдером міжнародної професійної кваліфікаційної програми СІМА в Україні
 
 

Нагороди КНЕУ від міжнародної Асоціації сертифікованих професійних бухгалтерів AICPA&CIMA

СIMA (Привілейований  Інститут Управлінських Бухгалтерів) є найбільшою в світі і провідною професійною групою управлінських бухгалтерів.

У СІМА більше 227 000 учасників і студентів в 179 країнах. СІМА постійно оновлює свою кваліфікацію і вимоги до професійного досвіду. Це гарантує, що члени і студенти СІМА будуть першим вибором для роботодавців, які набирають фінансово підготовлених бізнес-лідерів. СІМА прагне дотримуватися найвищих етичних та професійних стандартів і підтримувати довіру громадськості до управлінського обліку.

Члени та студенти СІМА в Україні працюють на промислових і торговельних підприємствах, у державних установах і некомерційних організаціях – загалом це більше, ніж 200 компаній ключових галузей економіки: сільськогосподарської та харчової, хіміко-фармацевтичної, електроенергетичної промисловості, будівництва, фінансів, державного сектору, інших. Серед найбільших вітчизняних роботодавців, студентів та членів СІМА: PwC Україна, SCM, British American Tobacco, Unilever, Coca Cola, BDO Україна, Kyivstar, Volvo, Kraft Foods, Dupont, Cargill, Baker Tilly Україна, Danone, Raiffeisen Bank Aval, Nestle, інші.

Переваги кваліфікації CІМА:

  1. Створена для бізнесу. Ця кваліфікація охоплює потреби людей і підприємств у всьому світі.
  2. Відкриває таланти. Ця кваліфікація розкриває потенціал професіоналів у сфері бізнесу та фінансів та дозволяє відкривати нові таланти в бізнесі.
  3. Навички для майбутнього. Наш навчальний план, заснований на компетенція, дозволить вам оволодіти навичками, яких ви будете потребувати як зараз, так і в майбутньому.
  4. Це ваш шлях до титулу CGMA. Коли ви отримаєте кваліфікацію Cert BA, навіщо на цьому зупинятись? Ви можете перейти до професійної кваліфікації СІМА – наступного кроку на шляху до отримання титулу привілейованого міжнародного спеціаліста з управлінського обліку (CGMA). Титул CGMA – це кваліфікація для бухгалтерів, які хочуть допомагати компаніям в усьому світі розробляти та впроваджувати стратегії з метою досягнення стійкого успіху.
  5. Визнана в усьому світі. Рухайтеся вперед разом із визнаною в усьому світі кваліфікацією, яка дає вам саме ті навички, яких вимагають роботодавці. Тисячі компаній по всьому світу, від транснаціональних корпорацій до найновіших стартапів – у державному та приватному секторах – готують своїх працівників за нашими програмами.

СІМА Certificate in Business Accounting
https://cima.kneu.edu.ua/sima-certificate-in-business-accounting/

Згідно партнерської угоди між СІМА та КНЕУ передбачені спеціальні умови для студентів університетудля отримання сертифікат міжнародного зразка СІМА.

Навчаючись в КНЕУ на рівні бакалавра, студенти можуть одночасно отримати СІМА Certificate in Business Accounting. При успішній здачі тесту разом з дипломом бакалавра студент отримує сертифікат міжнародного зразка СІМА, що визнається у всьому світі та дає переваги при працевлаштуванні.

Умови отримання Сертифікату СІМА з управлінського обліку для бакалаврів:
• Реєстрація на програму в КНЕУ не пізніше 6 семестру першого рівня освіти (бакалавр).
• Виконання стандартної програми бакалавра в КНЕУ.
• Здача зовнішнього іспиту англійською мовою (комп’ютерний тест) за дисципліною ВА2 «Основи управлінського обліку».

CIMA Diploma in Management Accounting
https://cima.kneu.edu.ua/cima-diploma-in-management-accounting/

Згідно партнерської угоди між СІМА та КНЕУ передбачені спеціальні умови для студентів університетудля отримання диплому міжнародного зразка СІМА.

CIMA акредитувала програму магістерського рівня підготовки за спеціальністю «Облік та оподаткування». Студенти цієї програми звільняються від здачі 3 іспитів операційного рівня кваліфікації і можуть отримати диплом СІМА одночасно з отриманням диплому магістра КНЕУ.

Умови отримання Диплому СІМА з управлінського обліку для магістрів:
• Реєстрація на програму в КНЕУ не пізніше 2 семестру другого рівня освіти (магістр).
• Виконання стандартної програми магістра в КНЕУ.
• Здача зовнішнього іспиту англійською мовою (кейс-стаді операційного рівня кваліфікації).

Контакти
Координатор: Ліщинська Вікторія Валеріївна, cima@kneu.edu.ua
Телефон: 38 (044) 497-25-25, 38 (067) 234-46-38, 38 (063) 334-20-01

Остання редакція: 04.03.23