Стипендія для навчання в Амстердамі08 Лютого 2013р.

Амстердамський університет має на меті зацікавити найбільш успішних студентів з усього світу для навчання у власних інтернаціональних аудиторіях. З вересня 2007 року визначні студенти з країн, що не входять до Європейського економічного простору, можуть подавати заявку на отримання стипендії. Стипендія була заснована для того, щоб дати можливість талановитим і працьовитим студентам провести дослідження в одній з академічних галузей, які пропонує Амстердамський університет.

Програма передбачає високий рівень відбору, тому лише відмінні навчальні результати та сильна мотивація можуть допомогти отримати стипендію.

Навчальні предмети, які пропонує університет: суспільні науки.

Академічний ступінь: для магістрів

Тривалість: стипендія надається для навчання протягом одного року і не може бути перенесена на інший академічний рік.

Що покриває стипендія? Стипендія складається з € 6,000, € 9,000 чи € 12,000, та базується на всесторонній фінансовій підтримці.

Кінцевий термін подання заявок: 1 квітня 2013 року

Детальніше на сайті: http://studentenserviceplein.uva.nl/en/service-point/content/grants-scholarships-and-loans/amsterdam-merit-scholarship/gsss.html