Програма Фонду Роберта Боша25 Грудня 2012р.

Програма Фонду Роберта Боша "Коледж ім. Карла Фрідріха Герделера — якість державного та суспільного управління" спрямована на підвищення кваліфікації наступного покоління керівників з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії, Туреччини у сфері Good Governance та має на меті посилити персональну відповідальність у громадському секторі (публічно-правове управління, некомерційні організації тощо).

Програма запрошує 20 німецькомовних молодих спеціалістів узяти участь у річному курсі підвищення кваліфікації та роботи над власним проектом в організації на батьківщині. Програма розпочинається з трьохтижневого семінару, який проходитиме з 31 серпня по 21 вересня 2013 року в Берліні та Варшаві, та завершується семінаром у Берліні в серпні 2014 року.

Професор Гюнтер Ферхойген, колишній віце-президент Європейської Комісії, візьме участь у програмі як директор "Коледжу".

Мова семінарів — німецька.

Кінцевий термін подання заявки — 28 лютого 2013 року.

Детальнішу інформацію щодо програми можна знайти на сайті: http://www.bosch-stiftung.de