University of the West of England, Bristol (Великобританія)01 Квітня 2013р.

Міжнародний коледж UWE Bristol запрошує українських школярів і студентів на спеціальні підготовчі курси, що допоможуть вступити на програми бакалаврату і магістратури в Університеті Західної Англії (University of the West of England, Bristol).

Університет є одним із найбільших навчальних закладів південно-західної Англії та налічує майже 30 тисяч студентів з більш ніж 140 країн.

Міжнародний Коледж UWE Bristol надає унікальний курс International Year One in Engineering. Тривалість програми складає 2 семестри, після чого її випускники зараховуються на другий курс бакалаврату за спеціальністю Інженерія.

Оскільки тривалість програми бакалаврата в Англії на один рік коротша, ніж в Україні, то Ви витратите всього від 2,5 до 3 років з початку підготовки до отримання ступеня бакалавра інженерії.

Міжнародний Коледж UWE Bristol також пропонує програму International Year One in Business, що надає можливість отримати диплом бакалавра за однією із бізнес спеціальностей, які пропонує університет.

UWE Bristol має прекрасну репутацію і є одним з найбільших навчальних закладів південно-західної Англії.

Докладніше про діяльність Міжнародного коледжу UWE Bristol можна дізнатися на сайті: http://www.uwe.ac.uk/

За матеріалами: Освіта.ua