Безкоштовні семінари «Освіта у Швейцарії»13 Лютого 2013р.

Міжнародна освітня агенція DEC education запрошує школярів, студентів та молодих спеціалістів на безкоштовні семінари присвячені швейцарській освіті у сфері гостинності.

Доповідачем від SEG виступить Горан Йорданов, який є випускником César Ritz Colleges (входить у SEG) та має досвід роботи у провідних готелях світу — Hyatt Regency (Париж), Kempinski Hotel (Софія), GrandHyatt (Атланта), Mandarin Oriental Hôteldu Rhône (Женева).

Горан розповість про кар’єрні перспективи випускників швейцарських шкіл у сфері туризму, умови вступу та навчання, оплачуване стажування, ознайомчі поїздки до Швейцарії, а також про Міжнародний форум роботодавців, який SEG проводить двічі на рік.

Для всіх бажаючих швейцарська група організовує і частково оплачує ознайомчі поїздки у Швейцарію — до навчальних закладів групи: Hotel Institute Montreux, IHTTI School of Hotel Management, César Ritz Colleges Switzerland, Swiss Hotel Management School та Culinary Institute Switzerland.

Учасники поїздок зможуть ознайомитись з освітніми програмами вищевказаних навчальних закладів, поспілкуватися з викладачами та студентами, а також особисто відвідати одне заняття. Зареєструватися для участі в ознайомчих поїздках можна буде під час семінарів.

Крім того, учасників семінарів буде консультувати Ірина Кузьменко — представник освітньої агенції DEC education, яка є ексклюзивним представником групи SEG в Україні і надає повний комплекс послуг з вступу до навчальних закладів швейцарської групи.

Семінари відбудуться у трьох містах:

• 17 лютого — у Києві (готель «Опера», вул. Б. Хмельницького, 53);
  • 18 лютого — у Луцьку (готель «Україна», вул. Словацького, 2);
  • 19 лютого — у Чернівцях (готель «Буковина», вул. Головна, 141).

Час проведення — 15:00–17:00. Вхід вільний.

Дізнатися більше та зареєструватися на семінари можна за посиланням:

За матеріалами: Освіта.ua