Міждисциплінарна академія прав людини та громадської активності Humanity in Action08 Лютого 2013р.

Усіх охочих запрошують взяти участь у Міждисциплінарній академії прав людини та громадської активності Humanity in Action:

• у Варшаві — «Польща у теорії та на практиці: від спротиву до солідарності, від трансформації до громадянського суспільства» (“POLAND in Theory and Practice: from Resistance to Solidarity, from Transformation to Civic Society”);
  • або в Берліні — «Дискримінація груп — її коріння та наслідки» („Group-Focused Hostility — Its Roots and Its Consequences”).

Академічний ступінь:

• українські студенти та нещодавні випускники (не раніше ніж 2011 рік) бакалаврату, магістратури, післядипломних студій та аспірантури.
  • Ті, хто володіють англійською — уся програма англомовна.
  • Спеціальність не має значення.
  • Вік — до 28 років.

Заняття в Академії триватимуть з 1 до 26 липня 2013 року.

Кінцевий термін подання заявки: 17 лютого 2013 року.

Участь в Академії безкоштовна.

Детальніше на сайті: http://www.humanityinaction.org/programs/14-hia-fellowship