Підготовча програма University of California, Irvine11 Грудня 2012р.

Каліфорнійський університет Ірвайн (University of California, Irvine) оголошує зимовий набір на підготовчу програму для вступу до університету. UC Irvine, що є одним із рейтингових американських вищих навчальних закладів, запрошує студентів з інших країн пройти підготовчий курс (IUPP) для вступу на одну з програм університету.

Підготовчий курс тривалістю 9 або 12 місяців забезпечує максимально повну академічну підготовку, збільшуючи шанси на вступ і подальше успішне навчання в університеті.

Переваги програми IUPP:

• курсова робота на підготовчій програмі зараховується під час навчання на бакалавраті;
  • індивідуальне консультування кваліфікованими науковими керівниками;
  • академічна підготовка за фахом: біохімія, інженерія, бізнес, фінанси та економіка;
  • 20-ти годинний курс "Американська академічна культура" (American Academic Culture);
  • 30-ти годинні курси підготовки до іспитів TOEFL iBT та SAT;
  • допомога в оформлені документів для подачі заявки до університету;
  • щотижневі зустрічі зі студентами UCI з метою мовної практики, екскурсія по кампусу, розважальні та екскурсійні заходи.

Варіанти програм:

• Курс підготовки "General Track" — підходить студентам, які ще не визначилися з майбутньою спеціальністю. Тривалість такої програми складає 9 або 12 місяців;
  • Курс підготовки "Specialized Tracks" — підготовка студентів до тієї спеціальності, яку вони планують вивчати в майбутньому. Тривалість такої програми складає 12 місяців.

Переваги навчання в UC Irvine:

• Каліфорнійський університет Ірвайн посідає 13 місце в США і 48 місце у світі за результатами рейтингу кращих державних університетів;
  • університет пропонує понад 80 програм бакалавріату;
  • упродовж 8 років місто Ірвайн отримує звання найбезпечнішого міста Сполучених Штатів.

Дата початку зимового набору: 2 січня 2013 року.

Вступні вимоги:

• атестат про повну середню освіту;
  • офіційні результати іспиту TOEFL або IELTS:
    9 місяців - iBT 71 / PBT 530; IELTS 6.0 або вище;
    12 місяців - iBT 61-70/PBT 500-527; IELTS 5.0-5.5