Післядипломні стипендії Кентського університету14 Грудня 2012р.

Кентський університет оголосив про створення стипендіального фонду у розмірі 8,5 млн фунтів стерлінгів, покликаного підтримати студентів, які здобувають освіту в магістратурі.

Передбачено 2 види післядипломних стипендій — Graduate Teaching Assistantships і Scholarships for postgraduate study.

Стипендії призначені для студентів, які вступили на факультет інженерних наук та цифрових технологій (School of Engineering and Digital Arts). Graduate Teaching Assistantships покриває вартість навчання в сумі, яку платять місцеві та ЄС студенти, а також передбачає виплату зарплати. У сумі він дорівнює £ 13590 на рік. Стипендії для післядипломної освіти будуть становити від кількох сотень фунтів до £ 13590.

Останній термін подачі заявок — 31 січня 2013 року.