Освітній проект Фонду Віктора Пінчука «Всесвітні студії»03 Грудня 2012р.

1 грудня Фонд Віктора Пінчука в рамках програми "Всесвітні студії" розпочинає прийом заявок на отримання грантів на навчання в найкращих університетах світу. У рамках проекту, спрямованого на формування нового покоління української професійної еліти, переможці конкурсу – талановиті молоді українці віком до 35 років – отримають від Фонду Віктора Пінчука гранти на навчання за магістерськими програмами в провідних світових навчальних закладах, що ввійшли до списку 200 кращих університетів світу за рейтингами QS та The Times Higher Education.
Прийом документів та online-реєстрацію буде відкрито на сайті програми worldwidestudies.org з 1 грудня 2012 року по 15 травня 2013 року.
У першу чергу цього року будуть підтримані заявки тих, хто планує навчання в наступних галузях: аграрні науки, екологія та охорона навколишнього середовища, право, державне управління, альтернативна енергетика та аерокосмічна інженерія. Фонд також розгляне заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати матимуть представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.
Потенційні апліканти на гранти програми "Всесвітні студії" мають відповідати наступним вимогам:
— бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу до університету;
— мати ступінь бакалавра або вище за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету;
— бути зарахованими (з документальним підтвердженням) до складу студентів магістерської програми закордонного університету та готовими почати навчання восени 2013 року;
— мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні;
— мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.
Гранти від Фонду покриватимуть в першу чергу витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента.
Більш детальну інформацію можна дізнатись на сайті програми "Всесвітні студії": worldwidestudies.org

За матеріалами: Освіта.ua

Підготовлено сектором управління web-сайтом