Індивідуальні консультації з представниками Bellerbys College та Study Group19 Листопада 2012р.

21 листопада з 14:00 до 18:30 освітня агенція DEC education запрошує українських старшокласників, студентів та їхніх батьків, які планують закінчити здобуття середньої освіти у Великій Британії або вступити до престижних британських університетів, відвідати індивідуальні консультації з представником Bellerbys College.
Bellerbys College є провідним підготовчим коледжем, що входить до складу освітнього концерну Study Group і забезпечує своїм випускникам успішний вступ до кращих вищих навчальних закладів країни. Відділення коледжу розташовані в Лондоні, Брайтоні, Оксфорді та Кембриджі.
Консультації проведе завідувач кафедри бізнесу та куратор підготовчих програм Bellerbys College Кріс Говелл, який розповість про випускні кваліфікаційні програми коледжу (GCSE і A-level), програми підготовки до бакалаврату та магістратури (Foundation, Pre-Masters, MQP), а також спеціальний навчальний курс, який готує випускників до вступу в Оксбридж.
Також у рамках заходу відбудеться консультація представника концерну Study Group Тетяни Ондюк, яка надасть інформацію про навчання у підготовчих центрах компанії на базі 15 британських університетів.
Докладніше про консультацію можна дізнатися за посиланям.

За матеріалами: Освіта.ua, DEC education
Підготовлено сектором управління web-сайтом.