Літня програма у Віденському університеті09 Січня 2013р.

Міжнародна літня програма відбудеться з 13 липня по 10 серпня 2013 р. Учасникам пропонується курс із Європейських студій зранку та курси німецької мови після обіду.

Курс Європейських студій спрямований на те, щоб сфокусувати учасників на Європі та Європейському Союзі. Курс включає політичні, економічні, правові, а також історичні та культурні аспекти тих перетворень, що проходять у даний час.

Міжнародна програма має на меті досягнути міжкультурного і міждисциплінарного діалогу, тому пропоновані курси підійдуть усім, оскільки охоплюють різні галузі навчання, але акцентують увагу на Європі, Європейських студіях, політичній науці, праві (міжнародне, європейське, порівняльне), економіці, історії, культурних студіях, міжнародних відносинах, міждисциплінарних студіях та німецькій мові.

Кінцевий термін подання заявок: 30 квітня 2013 року

Більш детальну інформацію про літню програму Ви можете знайти на сайті: http://shs.univie.ac.at