Стипендіальна програма Правової ініціативи19 Листопада 2012р.

Стипендіальна програма Правової ініціативи — це дворічна програма навчання і практичного трудового досвіду, мета якої полягає у підтримці і подальшому розвитку мережі правозахисників та працівників у галузі міжнародного захисту прав людини.
Протягом першого року програми стипендіати навчатимуться на програмі з прав людини на Департаменті юриспруденції ЦЄУ ( М.А. або ж LL.M. – залежно від бакалаврського ступеня). Цей перший рік навчання також включає тримісячне стажування у керівних європейських правозахисних організаціях. Стипендіати тримають повну стипендію від ЦЄУ.
Протягом другого року програми стипендіати будуть найняті неурядовими організаціями для адвокаційної діяльності у сфері прав людини на некомерційній основі. Їхні обов’язки будуть полягати у наданні юридичних послуг, захисту прав особи під час судових процесів, проведенні тренінгів та навчання у сфері прав людини.
Кінцевий термін подання документів: 24 січня 2013 року.
Для детальної інформації стосовно першого року програми звертатися за адресою:

Andrea Jenei
Special Programs Coordinator
Legal Studies Department
Central European University
Nador u. 9, Budapest 1051
Tel: 361 882-3205
Email: jeneia@ceu.hu
Web: http://legal.ceu.hu

Для детальної інформації стосовно загального перебігу програми та обов’язків під час другого року звертатися:

Anna Fischer
Fellows Program Officer
Open Society Justice Initiative
Oktober 6. u. 12, Budapest 1051
Tel: 361 882-3108
Email: afischer@osi.hu
Web: www.justiceinitiative.org/

За матеріалами: Освіта.ua, DEC education
Підготовлено сектором управління web-сайтом.