Стипендії University of Tartu (Естонія)01 Квітня 2013р.

Один із найкращих навчальних закладів країн Балтії за версією THE World University Rankings 2012-2013 Тартуський університет (Естонія) приймає заявки на навчання від іноземних студентів на 2013/14 навчальний рік.

Випускників шкіл запрошуються для навчання на програмі бакалавра ділового адміністрування, яка цього року пропонує дві стипендії для найкращих вступників.

Студенти, які мають ступінь бакалавра, можуть обрати одну з шести програм у галузі хімії, міжнародних відносин, обслуговування та управління у сфері Wellness і Spa, семіотики і програмування. Деякі програми пропонують стипендії для більшості зарахованих студентів.

Заявки на вступ приймаються до 16 квітня 2013 року.

Загальні вимоги: он-лайн заявка, мотиваційний лист, копії і переклади атестата середньої школи або диплома бакалавра, додаток з оцінками, а також результати тесту володіння англійською мовою (TOEFL, IELTS).

Мінімальна вимога до TOEFL становить 69/70, і до IELTS 5.5. Результати тесту можуть бути надані і після встановленого терміну.

Усі студенти, які закінчують навчання цього літа, також мають можливість подати заявку на стипендію. Для цього їм необхідно надати свої поточні академічні результати до 16 квітня, а дипломи та оцінки — після отримання документів про освіту.

Результати прийому будуть оголошені до 1 червня 2013 року.

З додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті: http://www.ut.ee/en

За матеріалами: Освіта.ua