Фестиваль-виставка «Освіта за кордоном UIEF 2013»06 Лютого 2013р.

«Освіта за кордоном UIEF-2013» відкриває нові можливості для студентів з України. Цього року організатори виставки-фестивалю запрошують відвідати стенди бізнес-шкіл та університетів з Норвегії, Австрії, Швейцарії, Великої Британії, Іспанії та інших європейських країн.

Під час проведення Ukrainian International Educational Fair будуть представлені стенди престижних університетів, зокрема University of Ulster (Англія), Swansea University (Англія), IMC University of Applied Sciences, Krems (Австрія), University College Cork (Ірландія), Montreux School of Business (Швейцарія), European University, BI Norwegian School of Business (Норвегія) тощо.

Зустріч з представниками навчальних закладів надасть можливість отримати вичерпну інформацію про освітні програми, умови вступу та навчання, що запропоновані для українців у сферах менеджменту, міжнародних відносин, міжнародного права, готельного та ресторанного менеджменту, бухгалтерського обліку та фінансів.

Фестиваль-виставка відбудеться 9 лютого 2013 року за адресою: Київ, готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка, 5-7, час роботи: з 11:00 до 17:00. Вхід вільний.

Більш детальна інформація на сайті організаторів заходу: http://dteducation.com/exhibition/program/

За матеріалами: Освіта.ua