Інститут вищої освіти

Всесвітній індекс-рейтинг аналітичних центрів06 Лютого 2019р.

За даними щорічного дослідження «Всесвітній індекс-рейтинг аналітичних центрів» за 2019 рік Київський національний економічний університет посів третє місце серед аналітичних центрів України та номер один серед університетів України. При цьому КНЕУ посідає 38 місце серед найкращих аналітичних центрів Центральної та Східної. Україна за кількістю аналітичних центрів посідає 25 місце у світі (39 з 7500 аналітичних центрів світу). Вперше КНЕУ потрапив до цього звіту у 2012 році на 35 позицію та перебував на ній у 2013 році.

Рейтинг аналітичних центрів світу «Всесвітній індекс-рейтинг аналітичних центрів», дев'ятий рік поспіль складається фахівцями Університету Пенсільванії, та вважається одним з найбільш авторитетних рейтингів міжнародних аналітичнихцентрів. Програма аналітичні центри та громадянське суспільство, що реалізується Інститутом Лаудера при Університеті Пенсильванії (США) з 2006 року, у міжнародних колах отримала неофіційну назву «аналітичного центру аналітичних центрів».

Методологія складання цього індексу спирається на метод експертних оцінок, за яким при складанні звіту врахована думка аналітичних центрів та експертів, політиків, журналістів, громадських та приватних спонсорських організацій зі всього світу. При цьому оцінка впливу аналітичних центрів відбувалася за такими групами показників як індикатори ресурсів, корисності, обсягу наукової продукції та впливу. Таке визнання стало результатом плідної аналітичної діяльності професорсько-викладацького корпусу, аспірантів та докторантів КНЕУ щодо можливостей покращення економічних аспектів політик, адже девізом організаторів цього звіту є «допомога у подоланні розриву між наукою та політикою».