Інститут вищої освіти

Вебінар EDAMBA-EURAM «Майбутнє підготовки і керівництва PhD студентами та підготовки професійних докторів з менеджменту»19 Травня 2021р.

EDAMBA у співпраці з Європейською академією управління (EURAM) раді повідомити про проведення  вебінару на тему "Майбутнє підготовки і керівництва PhD студентами та підготовки професійних докторів з менеджменту"

Дата: 7 червня 2021 року ОНЛАЙН Тривалість: 2 години

Час: 15.00 західноєвропейський час |  16.00 за центральноєвропейським часом |  17.00 східноєвропейський час

Мета цього семінару- надати науковим керівникам та керівникам програм можливість обмінятися досвідом та дізнатись про навчання PhD студентів та наукове керівництво в умовах, що змінюються.  Буде обговорено зміни вимог до докторської підготовки та ринків праці,  процес наукового керівництва та навчання, а також  визнання наукових керівників.  Спираючись на нещодавнє спільне опитування AACSB-EDAMBA, в якому взяли участь 269 докторських програм, 429 студентів з 179 установ та 45 країн, член групи поділяться  знаннями і досвідом членів виконавчого комітету EDAMBA з цього питання, а також з питань міжпрограмної оцінки  для підтримки  обговорення.

Семінар буде організований в рамках панельної дискусії з подальшим обміном думками усіх учасників.  Представник панельної групи надасть інформацію щодо  досвіду з різних інституційних контекстів та програм.

Організатори: Франсуа Колле (бізнес-школа ESADE, Університет Рамона Люлла / EDAMBA) та Стефан Гельденберг (Ліхтенштейнський університет / EURAM).

Члени панельної  комісії:

  • Димитріс Ассімакопулос, Університет Дарема  / EDAMBA
  •  Ізабель Буті, Університет Дофіна - PSL
  •  Дорота Добія, Університет Козмінського / EURAM
  •  Шахта Каратас-Озкан, Саутгемптонський університет / EURAM
  •  Давіде Ніколіні, Уорікський університет
  •  Майкл Сметс, Оксфордський університет

Для підтримки обговорення також будуть присутні члени виконавчого комітету EDAMBA, які мають досвід міжпрограмного оцінювання.

Дискусія буде організована за двома темами

16.00-16.10 CET: Вступ

16: 10-17: 15 за центральноєвропейським часом: Вирішення питань стосовно вимог  до докторської підготовки та ринок праці

17.15-18: 00 CET Конкурентний тиск, підготовка та визнання наукових керівників

Більше інформації: ЗАВАНТАЖИТИ PDF

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

Контактна особа: Ніна К. Пайен - payen@eiasm.be