Інститут вищої освіти

Університет Пассау (Німеччина) запрошує студентів на англомовну сертифікаційну програму з підприємництва «Honors Degree in Entrepreneurship»05 Лютого 2024р.

Університет Пассау (Німеччина), який є партнером КНЕУ ім. В. Гетьмана, запрошує студентів на англомовну сертифікаційну програму з підприємництва «Honors Degree in Entrepreneurship». Програма пропонує унікальну можливість розвивати власну бізнес-ідею та вивести її на новий рівень під час навчання та роботи в міждисциплінарному середовищі.

На цій інтенсивній 7-місячній програмі студенти Університету Пассау та університетів-партнерів працюватимуть у командах над розробкою та перевіркою своєї бізнес-моделі та прототипу(ів) на блокових семінарах у кампусі в місті Пассау (Німеччина). Тому особливо цікавою ця пропозиція є для тих студентів, які вже перебувають у Німеччині або планують провести другий семестр поточного навчального року в Пассау.

Протягом навчання на програмі студентів підтримуватиме та консультуватиме міждисциплінарна команда досвідчених практиків і викладачів. Після успішного завершення програми у жовтні 2024 р. студенти отримають сертифікат (обсягом 10 ECTS).

Додаткова інформація про програму та процес подання заявки доступна на веб-сайті: https://www.wiwi.uni-passau.de/en/study/dte/honours-degree
та в інфомаційному листі за посиланням.

Дедлайн подачі заявок на програму - 29 лютого 2024 р.

Для надання детальної інформації про програму Університет Пассау органузовує ВІРТУАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЙНУ ПОДІЮ 8 лютого 2024 року о 16:00 (CET) / 17:00 (за київським часом). У заході візьмуть участь викладачі та випускники програми, а також координатор по Україні Ольга Гончарова, к.е.н., доцент, яка відповість на питання студентів КНЕУ ім. В. Гетьмана щодо можливостей навчання протягом семестру в Університеті Пассау.

Реєстрація на віртуальну інформаційну подію: 
https://uni-passau.zoom-x.de/meeting/register/u50rfumorjwuGtESh3A7eidAQqbtBQ1QC9UP