Інститут вищої освіти

Шевченко Ольга Леонідівна


Шевченко Ольга Леонідівна
Кандидат філологічних наук, доцент
Завідувач кафедри іноземних мов факультету МЕіМ
Співробітник сектору моніторингу університетської освіти Інституту вищої освіти КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Україна, м. Київ
o_shevchenko@ukr.net

 

Освіта

1979 

Вища філологічна
Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка (КДУ)

1985 Аспірантура КДУ, по кафедрі англійської філології, захист  кандидатської дисертації на тему: «Семантика та прагматика непрямих спонукальних засобів у сучасній англійській мові».
1996 Вища економічна
Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана
Магістр міжнародного менеджменту

Кваліфікація

27 років досвіду роботи у системі вищої освіти
Досвід проведення наукових досліджень у сфері англійської філології та методики викладання (написання наукових статей, доповідей, керівництво авторськими колективами для розробки навчальних посібників та методичних матеріалів, участь у дослідницьких проектах).
Участь у міжнародних програмах TEMPUS, TACIS, EDAMBA,  «Розвиток міжнародної торгівлі» (Програма Уряду Великої Британії та України), співпраця з урядовими, громадськими та міжнародними установами.

Інші уміння, навички

Досвідчений користувач ПК
Володіння французькою мовою

Наукові інтереси

Семантика та прагматика дискурсу, міжкультурна комунікація, міжнародна торговельна політика.

 

 

Досвід роботи

1975 - 1984

ЗАО «Інтурист», гід-перекладач, інспектор відділу гідів-перекладачів, викладач курсів іноземних мов Головного управління з іноземного туризму при Кабінеті Міністрів СРСР

1985 – по нинішній час Викладач, старший викладач, доцент, завідувач кафедри (з 1989р.).
З 1992 р. завідувач кафедри іноземних мов факультету міжнародної економіки і менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

 

 Основні обов’язки:
Завідування кафедрою, викладання англійської мови за професійним спрямуванням та ділової англійської мови
Підготовка типових та навчальних програм з іноземної мови за професійним спілкуванням та ділової іноземної мови, організація, підготовка та проведення вступних випробувань на освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр», підготовка та організація роботи з аспірантами та здобувачами

 

 

СТАЖУВАННЯ
Проходила стажування в університетах Великої Британії, Канади, Німеччини, Китаю.

НАГОРОДИ
Нагороджена: медаллю «Відмінник освіти України»; подякою Кабінету Міністрів України, грамотою Міністерства освіти та науки України, нагрудним знаком "Петро Могила".
ОСНОВНІ  НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ПРАЦІ :
Автор понад 40 наукових та науково-методичних праць, серед яких підручники та навчальні посібники з грифом Міністерства Освіти і Науки України: «Ділова мова для економістів: питання маркетингу» (2002 р.); «Ділова іноземна мова для економістів: питання банківської та фінансової систем України, Великої Британії, США» (2004); «Англійська мова для економістів: розмовні теми» (2005); «Ділова іноземна мова для економістів: письмова та усна комунікація» (2009)»; «Міжнародна інвестиційна діяльність» та інші.

Остання редакція: 29.09.15