Інститут вищої освіти

Відкриття Лабораторії КПМГ в КНЕУ17 Жовтня 2014р.

Компанія КПМГ відкриває першу в Україні освітню лабораторію в КНЕУ

В рамках стратегічного партнерства з Київським національним університетом імені Вадима Гетьмана, КПМГ в Україні оголошує офіційне відкриття першої в Україні «Лабораторії КПМГ» – інноваційного освітнього осередка для студентів, аспірантів та молодих спеціалістів. 

«Лабораторія КПМГ» у КНЕУ  – це унікальна навчальна платформа, створена з метою поглиблення знань та сприяння інтересу студентів до сфери економіки, розширення потенціалу та розвитку професійних і особистісних навичок майбутніх спеціалістів, забезпечення ефективної координації між потребами бізнесу та освіти шляхом інтеграції практики у навчальний процес.

Ідея лабораторії полягає у побудові відкритого майданчика для створення передумов ефективного поєднання освіти, науки, інноваційної діяльності та бізнесу через реалізацію різноманітних навчальних проектів.

«Лабораторія КПМГ» – це відкриті лекції, семінари та майстер-класи від провідних експертів-економістів та консультантів-практиків КПМГ, бізнес-ігри та чемпіонати з вирішення кейсів у сфері економіки, фінансів, бухгалтерського обліку і аудиту, а також податкового та юридичного консультування. Створення такого освітнього осередку сприятиме поєднанню теоретичних знань, дослідницьких ресурсів КПМГ із практичними навичками, – що є надзвичайно важливою складовою у справі підвищення кваліфікації майбутніх конкурентних фахівців.

Окремою особливістю «Лабораторії КПМГ» є її профорієнтаційна функція. За підсумками участі в окремих проектах студенти матимуть можливість дізнатися більше про особливості професійного розвитку в економічній сфері, а найкращі випускники зможуть отримати запрошення на відкриті вакансії в КПМГ в Україні. 

Відкриття «Лабораторії КПМГ» відбудеться у п’ятницю, 17 жовтня 2014 року, в приміщенні аудиторії 301 головного корпусу КНЕУ (пр. Перемоги 54/1).

Планується 2 події: подія для викладачів о 12:00 та подія для студентів та аспірантів о 14:30. Попередня реєстрація обов'язкова.

12:00 - 13:30- Презентація для викладачів «Лабораторія КПМГ у КНЕУ в системі підготовки конкурентних фахівців».

14:30 - 16:00- Презентація можливостей «Лабораторії КПМГ» у КНЕУ для студентів та аспірантів. Інтерактивний діалог «Світові тренди розвитку бізнесу та держави».

Щоб відвідати одну з подій, будь ласка, заповніть та надішліть реєстраційну форму Юлії Шульзі на адресу yshulga@kpmg.ua до15 жовтня 2014 року:

Реєстраційна форма:

Зазначте: подія для викладачів о 12:00 чи подія для студентів о 14:30

Учасник (ПІБ)

Факультет, кафедра

Посада для викладачів або курс для студентів

Контактний телефон

 

 

 

 

 

Звертаємо Вашу увагу, що кількість місць обмежена.

З питань реєстрації просимо Вас звертатися до Юлії Шульги за телефоном 380 (44) 490 55 07 або електронною поштою (yshulga@kpmg.ua).

До зустрічі у «Лабораторії КПМГ» в КНЕУ!

КПМГ сьогодні– міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах KPMG у 155 країнах працює понад 155 000 професіоналів.

www.kpmg.ua