Інститут вищої освіти

Відкриття міжнародної сертифікаційної програми CIMA Королівського інституту фахівців з управлінського обліку в КНЕУ і лекція віце-президента СІМА Ендрю Міскіна на тему «Роль міжнародних сертифікаційних програм у формуванні конкурентоспроможності фахі17 Листопада 2014р.

Запрошуємо на відкриття міжнародної сертифікаційної програми CIMA Королівського інституту фахівців з управлінського обліку (Chartered Institute of Management Accountants) в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»!

Захід відбудеться 17 листопада 2014 р. о 14-30 в 301 аудиторії 1-го корпусу університету. Програму СІМА представить віце-президент Королівського інституту фахівців з управлінського обліку Ендрю Міскін, котрий виступить з лекцією на тему «Роль міжнародних сертифікаційних програм у формуванні конкурентоспроможності фахівців».

Робоча мова заходу – англійська.

Для участі – будь ласка, пройдіть реєстрацію за посиланням https://www.surveymonkey.com/s/8MNHFRD

CIMA є світовим лідером серед професійних асоціацій у галузі підготовки фахівців з управлінського обліку та фінансового менеджменту, що пропонує міжнародну кваліфікацію, яка визнана у всьому світі.

Інформація про Інститут CIMA – http://www.cimaglobal.com
Детальніше про программу СІМА в КНЕУ – http://cima.kneu.edu.ua