Спеціальний освітній проект “Молоде покоління фінансових управлінців” для студентів КНЕУ від компанії EY25 Листопада 2015р.

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ 26 ЛИСТОПАДА 2015

Четвертий рік поспіль компанія EY запрошує студентів 4-6 курсів Київського національного університету імені Вадима Гетьмана взяти участь у навчальному проекті “Молоде покоління фінансових управлінців”. На Вас чекають:

• 5 лекцій від провідних фахівців EY – для 50 найуспішніших студентів 4-6 курсів КНЕУ в грудні 2015 року!
  • Найкращі студенти пройдуть оплачуване стажування в компанії в рамках університетської практики!

Студенти матимуть можливість поглибити практичні знання з обліку та аудиту, податків, фінансового менеджменту. Слухачі курсу, які під час фінального кейсового завдання найкраще продемонструють засвоєні знання та навички фінансового аналізу – отримають можливість пройти оплачуване стажування у відділі аудиту компанії EY в рамках університетської практики. Програма передбачає участь 50 студентів КНЕУ.

Критерії відбору учасників:

• навчання на 4-6 курсах КНЕУ;

• володіння англійською мовою (Вище-середнього);

• успішне проходження вступного тестування  (англійська мова + тест на логіку)

Етапи проекту:

1. Студенти надсилають резюме англійською мовою на адресу student@ua.ey.com

до 17:00 26 листопада 2015 р., (назва листа “Молоде покоління фінансових управлінців”)

2. Вступне тестування (27 листопада 2015 р.)

3. Оголошення учасників проекту (30 листопада 2015 р.)

4. Лекції для студентів (1-8 грудня 2015 р.)

5. Фінальне тестування (10 грудня 2015 р.)

6. Кейсове завдання в офісі EY (орієнтовно 14-18 грудня 2015р.)

7. Стажування для найкращих студентів (січень-березень 2016 р.)

Навчальна програма:

1. Управління ефективністю бізнес-процесів – основна мета бухгалтерського обліку

2. МСФЗ як фінансова філософія бізнесу

3. Корпоративне управління і його роль у житті підприємств

4. Ключові проблеми оподаткування в Україні

5. Фінансовий менеджмент – підґрунтя для розвитку бізнесу

Деталі участі у проекті за посиланням: http://www.ey.com/…/Young-Generation-of-Financial-Executive…

Інформаційне повідомлення Інституту вищої освіти КНЕУ