Інститут вищої освіти

КНЕУ ім. В. Гетьмана підтвердив статус Відмінної бізнес-школи у Міжнародному рейтингу EDUNIVERSAL за 2023 рік01 Грудня 2023р.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана вже 15 років поспіль посідає високі позиції у Міжнародному рейтингу університетів та бізнес-шкіл EDUNIVERSAL, який укладається з 2008 року провідною французькою консалтинговою кампанією SMBG, що спеціалізується в галузі освіти. З метою визначення рейтингу SMBG щорічно аналізує освітню діяльність та міжнародний вплив 1000 закладів вищої освіти 154 країн світу, розподілених на 9 географічних зон.

У рейтингу EDUNIVERSAL 2023 «Три Лаври» як «Excellent Business School» (Відмінна бізнес-школа) підтвердив Факультет міжнародної економіки і менеджменту КНЕУ ім. В. Гетьмана.

Присудження Лаврів ілюструє авторитет закладу освіти на міжнародному рівні. Кількість Лаврових листків (від одного до п’яти) залежить від низки критеріїв, визначених Міжнародним вченим комітетом, який здійснює офіційний відбір навчальних закладів освіти, а також від оцінки закладу, наданої коллегами під час голосування деканів, в якому можуть брати участь декани кожного з 1000 закладів вищох освіти, що входять до списку офіційного відбору. Голосування деканів є якісно відмінною рисою рейтингу EDUNIVERSAL. Воно дає можливість університетам та вищим школам, які увійшли до офіційного відбору, оцінювати і бути оціненими своїми колегами по всьому світу. Результати голосування мають безпосередній вплив на щорічну класифікацію закладів вищої освіти.

Докладніше про рейтинг: https://ivo.kneu.edu.ua/ua/about_ivo/palmes_rank1/  

Джерело: за матеріалами https://www.eduniversal-ranking.com/business-school-university-ranking-in-ukraine.html

Інформаційне повідомлення Інституту вищої освіти КНЕУ