Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс на участь у програмі стажувань студентів/ студенток у провідних аналітичних центрах країни.25 Лютого 2021р.

Щоб стати учасником програми стажування в аналітичному центрі необхідно:
- мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра та вище;
- на момент подання заявки бути студентом/ студенткою магістерської програми, аспірантури або завершити магістратуру не пізніше, ніж рік тому;
- бути не старше 35 років;
- мати зацікавленість в аналітичних дослідженнях та бажання надалі працювати в аналітичному центрі;
- мати рівень знання англійської мови Upper-Intermediate і вище.
Стажування відбуватиметься у одному з 24 аналітичних центрів, які є учасниками згаданої Ініціативи.
Тривалість стажування: 12 квітня – 12 листопада 2021 року.
Стажери/ стажерки щомісяця отримуватимуть стипендію в розмірі 4 508 гривень.
Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету: https://forms.gle/EUhDBTjJKoCN4aEs9
Детальніше про конкурс: