ІІІ Міжнародний конгрес CEO09 Грудня 2021р.

Шановні колеги!

Інформуємо про можливість взяти участь у ІІІ Міжнародному конгресі CEO

“ІІІ Міжнародний конгрес CEO (Комунікація, Економіка, Організація) та Соціальні Науки (CEOSSC)” відбудеться 24-25 грудня, 2021 у партнерстві Ташкентского державного економічного університету, Університету імені Альфреда Нобеля, Національного університету Грузії, Міжнародного університету Візіон, Університету Абанта Іззета Байсала, Міжнародного університету Горажде, Університету Нішанташі, Університету Призрена, Університету Західного Кіпру, Університету Баликесіра, Insec, NСМ Паблішінг та CEO Текмер.

Мова конгресу: англійська та турецька. Науковці більш ніж з 30 країн беруть участь в Конгресі.

Конгрес відбудется в Ташкентському державному економічному університеті, Узбекістан. Також можна взяти участь в онлайн сесіях.

Термін подачі матеріалів: 20 грудня, 2021

Щоб надіслати доповідь на конгрес необхідно пройти реєстрацію та увійти в особистий кабінет.

Деталі щодо участі в Конгресі за посиланням: http://www.ceocongress.org/en

Більше інформації