КНЕУ отримав дві нагороди від міжнародної Асоціації сертифікованих професійних бухгалтерів AICPA та СIMA23 Грудня 2022р.

У грудні 2022 року Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана було відзначено двома нагородами з академічної досконалості Асоціації міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів AICPA&CIMA.

У категорії Campus Culture Excellence Award 2022 нагороду «Золотий глобальний рівень» отримала д.е.н., проф. Антонюк Лариса Леонтіївна, проректор з наукової роботи, керівник програми СІМА в КНЕУ.

У категорії Employability Excellence Award 2022 нагороду «Чемпіон країни» отримала к.е.н. Ліщинська Вікторія Валеріївна, доцент кафедри менеджменту, координатор програми СІМА в Інституті вищої освіти КНЕУ.

Цими нагородами відзначаються академічні партнери AICPA&CIMA, які проводять успішні кампанії з підвищення обізнаності та просування професійної кваліфікації CIMA у своїх кампусах та активно сприяють взаємодії між студентами та роботодавцями.

Ендрю Хардінг, виконавчий директор напрямку управлінського обліку Асоціації AICPA & CIMA, у своєму привітанні переможцям підкреслив: «Ми раді відзначати досягнення наших академічних партнерів, викладачів закладів освіти і молодих талановитих бухгалтерів третій рік поспіль. Наші лауреати та номінанти надихають нас усіх на подальші зусилля, спрямовані на розвиток, виховання та розширення можливостей майбутніх бухгалтерів, фінансистів і бізнес-лідерів у всьому світі. Вітаю вас з вашим успіхом і з отриманням визнання, на яке ви заслуговуєте».

В 2022 році на премію AICPA&CIMA Excellence Awards було подано понад 650 заявок від університетів, викладачів і студентів з усього світу.

Асоціація AICPA&CIMA, до складу якої входять 689 тисяч членів, кандидатів і залучених професіоналів у 196 країнах світу, сприяє глобальному розвитку фінансової та бухгалтерської професії.

Щиро вітаємо шановних колег з почесними міжнародними відзнаками і бажаємо успіху в подальшому розвитку програми СІМА в Україні!