Курс з економіки та демократичних студій для PhD-студентів, Хорватія06 Вересня 2013р.

Аспірантський курс з економіки та демократичних студій проходитиме з 22 по 27 вересня 2013 року в Міжуніверситетcькому центрі у Дубровнику, Хорватія. Міжуніверситетcький Центр є незалежною міжнародною установою з підвищення кваліфікації, структурованою як консорціум університетів, місія якої полягає у заохоченні контактів та обмінів в рамках проектів, навчальних програм, курсів та конференцій з широкого кола наукових тем.

Кінцевий термін подачі заявки: 10 вересня 2103 року

Відкрито для: PhD-студентів чи власників ступеня PhD вз правових і соціальних наук; перевага надається тим, хто працює в академічних і дослідницьких установах.

Місце та час: 22-27 вересня 2013 року, Міжуніверситетcький центр у Дубровнику, Хорватія.

Аспірантський курс з економіки і демократії пропонує п'ятиденну програму, засновану на міждисциплінарному підході до окремих тем в галузі соціології, конституційного права, міжнародного приватного права, комерційного права, трудового та соціального законодавства, а також загальної теорії права і держави.

Критерії

Для того, щоб бути прийнятим на курс, учасники повинні бути PhD-студентами або особами, які вже отримали ступінь PhD з правових чи соціальних наук; перевага надається тим, хто працює в академічних та дослідницьких установах. Також запрошені взяти участь у програмі експерти з державних органів і НУО.

Стипендії

Декілька стипендій, які покривають кошти на дорогу і помешкання, є доступними для учасників з Албанії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Боснії та Герцеговини, Косова, Киргизстану, Македонії, Молдови, Чорногорії, Грузії, Росії, Сербії та України.

Учасники, яким будуть надані стипендії, повинні бути PhD-студентами або молодими співробітниками факультету у віці до 40 років, які навчаються або працюють у галузі гуманітарних чи соціальних наук і походять з вищевказаних країн.

Заявка

Для того, щоб подати заявку на курс, заповніть аплікаційну http://www.iuc.hr/programme-application-form.php?progType=course&progId=785

Учасники, що самі оплачуватимуть дорогу і помешкання, будуть поінформовані щодо результатів конкурсу.

Кандидатам, які зацікавлені в отримані стипендії, необхідно вислати додатково:

• стисле резюме,
  • заяву про цілі (максимум 1 сторінка з описом причин участі у курсі і проханням про фінансову допомогу),
  • рекомендаційний лист (у випадку студентів аспірантури - необхідний рекомендаційний лист від їхніх кураторів, тоді як у випадку співробітників факультету - рекомендаційний лист від завідуючого кафедри).

Документи, пов’язані з поданням заявки на стипендію, мають бути відправлені: Dr. Antonija Petricusic, email: antonija.petricusic@pravo.hr до 10 вересня 2013 року.

Інформацію підготували:
Тищенко М.П.
к.е.н., науковий співробітник Інститут вищої освіти