День відкритих дверей у КПМГ07 Березня 2012р.

КПМГ в Україні запрошує студентів 3-5 курсів економічних спеціальностей та молодих спеціалістів відвідати День відкритих дверей 23 березня 2012 року о 12:30.

Студенти економічних спеціальностей у різних країнах світу визнали фірму КПМГ однією з найкращих роботодавців (за результатами дослідження Universum).

ПРОГРАМА ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 23 БЕРЕЗНЯ О 12:30

Співробітники відділів аудиторських, податково-юридичних та консультаційних послуг розкажуть вам про роботу в КПМГ. Також ви маєте нагоду взяти участь у тестуванні, яке є першим етапом відбору до КПМГ в Україні. Завітайте до КПМГ та відчуйте атмосферу роботи в офісі фірми, що входить до всесвітньо відомої міжнародної мережі КПМГ, яка єднає 145 000 професіоналів у 152 країнах!

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Реєстрація заяв на участь у конкурсі триває до 18 березня 2012 року включно. Для участі в конкурсі надішліть своє резюме та супроводжувальний лист з поясненням своєї зацікавленості англійською мовою на адресу graduate@kpmg.ua. Будь ласка, зазначте в темі електронного листа «День відкритих дверей». Якщо ваш лист надійде, то ви отримаєте підтверждення.

Після розгляду всіх заяв запрошення надсилатимуться на e-mail переможцям конкурсу заяв.

За додатковою інформацією звертайтеся до Юлії Шульги: 380 (44) 490 55 07, graduate@kpmg.ua. Адреса офісу КПМГ у Києві – вул.Михайлівська, 11.
Cайт – kpmg.ua.