Інститут вищої освіти

Всесвітній день науки заради миру та розвитку10 Листопада 2021р.

Щороку 10 листопада відзначається Всесвітній день науки заради миру та розвитку, який підкреслює значну роль науки в суспільстві та необхідність залучення широкої громадськості до обговорення нових наукових проблем. Це також підкреслює важливість та актуальність науки в нашому повсякденному житті.
Пов’язуючи науку із суспільством, Всесвітній день науки заради миру та розвитку має на меті забезпечити інформування громадян про розвиток науки, також підкреслює роль, яку відіграють вчені в розширенні нашого розуміння дивовижної, тендітної планети, яку ми називаємо домом, і в тому, щоб наші суспільства стали більш стійкими.
Тема 2021 року: "Створення кліматичних громад"
У 2021 році ми відзначаємо 20-й Всесвітній день науки за мир і розвиток. Оскільки зміна клімату стає серйозною загрозою для життя мільярдів людей і планети, цьогорічне святкування підкреслить важливість «Створення спільнот, готових до клімату». Мета полягає в тому, щоб наблизити науку до суспільства шляхом висвітлення деяких ключових наукових аспектів і можливих рішень, наданих наукою, технологією та інноваціями, для вирішення деяких головних глобальних проблем, з якими стикається суспільство сьогодні.
Деталі за посиланям: https://www.un.org/en/observances/world-science-day...