GFCC випустила звіт «Зміни: Університети в процесі трансформації. Як Covid-19 сформував університети майбутнього»17 Листопада 2022р.

Пандемія COVID-19 кардинально змінила вищу освіту. Швидкий перехід до онлайн-навчання був безпрецедентним у глобальній системі освіти, прискоривши цифрову трансформацію та спричинивши роки змін за кілька місяців.

Глобальна федерація рад з конкурентоспроможності (GFCC) випустила звіт «Зміни: Університети в процесі трансформації. Як Covid-19 сформував університети майбутнього», в якому представлено інноваційні рішення, які університети впровадили для боротьби з пандемією, досліджуються довгострокові наслідки глобальної кризи в галузі охорони здоров’я, розглянуто моделі університетів майбутнього.  Інформація в звіті базується на серії інтерв'ю, проведених GFCC з 31 університетськими лідерами у восьми країнах світу. Ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана д.е.н., проф. Лук'яненко Дмитро Григорович брав участь у таких інтерв'ю, які покладені в основу даного звіту.

Глобальна федерації рад з конкурентоспроможності, до якої КНЕУ ім. В. Гетьмана приєднався в 2021 році, об’єднує міжнародні організації, державні установи, корпорації та університети з понад 30 країн для спільної роботи над стратегіями конкурентоспроможності та поширенням найкращих практик конкурентного розвитку, стимулювання інновацій, продуктивності та процвітання.

Посилання на звіт: https://www.thegfcc.org/_files/ugd/f344ed_a9f82e8c7fbc4bb480bde99ec10b131a.pdf