Інформація Інституту вищої освіти до відома студентських організацій КНЕУ01 Лютого 2012р.

Міжнародна програма підтримки вищої освіти (HESP), що діє під егідою Мережі фундацій відкритого суспільства (засновник – Дж. Сорос), оголошує прийом аплікаційних заяв на 2012 рік на розробку студентськими організаціями університетів України освітніх дослідницьких проектів “Студентські ініціативи”. Тематика проектів передбачає такі напрями досліджень:
– “Студентська солідарність у боротьбі з дискримінацією і задля доступу до вищої освіти”.
– “Огляд реформ у сфері вищої освіти і дослідження якості вищої освіти”.
– “Студенти проти корупції”.
Проектні пропозиції, що подаються, мають відповідати таким вимогам:
– бути ініційованими і такими, що підлягають виконанню/впровадженню, діючими на даний момент часу студентами бакалаврського чи магістерського рівня;
– бути поданими і такими, що підлягають виконанню/впровадженню, діючими на даний момент часу студентськими організаціями університету.
Максимальна тривалість проекту – 12 місяців. Старт проекту – червень 2012 р.
Бюджет проекту – 25 000 дол. США.
Очікуваний бюджет проекту має покривати витрати на підготовку і фактичну реалізацію на практиці розроблених ініціатив.
Аплікаційні заяви мають містити:
– заповнений інформаційний лист;
– проектну пропозицію;
– резюме лідерів проекту.
Аплікаційні заяви мають бути подані в електронній формі на електронну скриньку si@osi.hu не пізніше 29 лютого 2012 р. Оголошення переможців відбудеться у березні 2012 р.
З детальнішою інформацією можна ознайомитись за посиланням: