Майстер-клас «Інноваційне управління програмами на основі об'єднання Мудрості, Знань і професійних компетенцій України і Японії»31 Січня 2012р.

26-27 січня наукові співробітники Інституту Вищої Освіти та студенти ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана» відвідали дводенний майстер-клас «Інноваційне управління програмами на основі об'єднання Мудрості, Знань і професійних компетенцій України і Японії», який провели президент Японської асоціації управління проектами, професор Хіроші Танака та президент Української асоціації управління проектами, професор Сергій Бушуєв за сприяння Українсько-Японського центру НТУУ «КПІ». Майстер-клас був присвячений аналізу сучасних підходів і практик японських корпорацій щодо управління інноваціями в умовах фінансової кризи, в основі яких покладено стандарт «Керівництво по управлінню інноваційними проектами і програмами підприємств» (P2M).   Теми семінару ілюструються прикладами з практики відомих японських та світових компаній і інноваційними програмами, що реалізовуються в різних країнах за участю урядових структур (Японія, Україна).

Під час проведення майстер-класу Хіроші Танака виклав основні положення стандарту (P2M), пояснив сучасні особливості відповідної методології. Крім того, для кращого закріплення матеріалу учасники пройшли Практикум з управління проектами та програмами, по закінченню якого кожен отримав сертифікат. Під час ділової гри учасники готували програму відповідно до бачення замовника, який після презентацій всіх команд повинен був обрати команду виконавця відповідного проекту. Команда ДВНЗ «КНЕУ ім.. В.Гетьмана» головною місією власного проекту визначила підвищення конкурентоспроможності ВНЗ за рахунок застосування інноваційних методів та інструментів управління, що було особливо відзначено лекторами.

Підкреслимо, що співробітництво з Українсько-Японським центром пройшло в дусі високої продуктивності, учасники якого отримали нові інноваційні компетенції з управління проектами. Сподіваємося, що такі події будуть відбуватися і в стінах нашого університету.

Інформацію підготували:
Тищенко М.П. к.е.н., Овчаренко А. О. к.е.н., науковий співробітник Інституту вищої освіти