Ключові особливості в інноваційній політиці: порівняння ЄС та України08 Червня 2011р.

6 червня 2011 р. за ініціативи Інституту вищої освіти КНЕУ імені Вадима Гетьмана для магістрантів, аспірантів і викладачів нашого вузу відбувся англомовний майстер-клас доктора Гудрун Румф (Німеччина) на тему “Ключові особливості в інноваційній політиці: порівняння ЄС та України”. Під час майстер-класу учасники заходу мали можливість ознайомитись та взяти участь в обговоренні окремих питань, які стосуються інноваційної політики в Україні та країнах ЄС, за такими напрямами:

• фінансування інновацій;
  • податкові пільги;
  • визначення пріоритетів для інновацій та технологічного розвитку;
  • державні програми в галузі досліджень та інновацій;
  • регіональні програми інновацій;
  • особливості інноваційного розвитку вугільних регіонів;
  • інноваційний розвиток в сільському господарстві.

У фінальній частині зустрічі в режимі мозкового штурму, разом із присутніми в аудиторії, було окреслено коло актуальних завдань та пріоритетів розвитку національної інноваційної системи України і шляхи нарощення міжнародної конкурентоспроможності нашої держави. Було також погоджено, що подібні креативні заходи на актуальну інноваційну тематику, за участі доктора Гудрун Румф, відбуватимуться й надалі у КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Підготували:

Савицька С.О., Сацик В.І., наукові співробітники Інституту вищої освіти КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Нижче можна переглянути презентацію пані Гудрун Румф.