Лекція від КПМГ в Україні «ІТ-бізнес: особливості бухгалтерського та податкового обліку»20 Березня 2017р.

16 березня  2017р. Оксана Панченко та Антон Керімов-Вараницький, старші консультанти Відділу податкових та юридичних послуг КПМГ в Україні провели лекцію на тему: «ІТ-бізнес: особливості бухгалтерського та податкового обліку». Студенти та викладачі мали можливість дізнатися про:

• особливості застосування податкових різниць (амортизація, резерви, фінансові видатки);
• податок на прибуток нерезидентів;
• особливості податкової звітності та ПДВ;
• операції з фізичними особами-підприємцями та ризики, пов'язані з ними.

Проведення лекції було організовано за сприяння  Інституту вищої освіти КНЕУ та кафедри обліку і оподаткування обліково-економічного факультету.

Дякуємо нашим партнерам КПМГ в Україні за активну участь в інформуванні студентів та викладачів КНЕУ про сучасні особливості обліку та оподаткування!

www.facebook.com/KPMGUkraine

Інститут вищої освіти КНЕУ
Кафедра обліку і оподаткування обліково-економічного факультету  КНЕУ