4-Й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ24 Травня 2011р.

Національний ТЕМПУС Офіс в Україні спільно з Інститутом вищої освіти НАПН України організували та успішно провели Щорічний міський науково-методичний семінар для молодих учених „Світовий досвід підготовки вчених та роль у їх становленні університетів світового класу»  18 травня 2011 року. Відкрив захід Віце-президент НАПН України, директор ІВО НАПН України академік Володимир Іларіонович ЛУГОВИЙ.

Під час фестивалю учасники мали змогу ознайомитися та взяти участь в обговоренні презентацій щодо підготовки вчених світового рівня, а саме: Сергія В. Курбатова, к. філос. н., старшого наукового співробітника відділу філософії, змісту та прогнозування вищої освіти  ІВО НАПН України «Провідні світові університетські рейтинги та проблема адекватної підготовки науковців»; Жанни В. Таланової, д. пед. н., старшого наукового співробітника відділу педагогіки та психології вищої освіти ІВО НАПН України «Стратегія розвитку Європи до 2020 р. у галузі вищої освіти (“EUROPE 2020” strategy for smart, sustainable and inclusive growth). Світовий досвід підготовки вчених. Третій цикл Болонського процесу та підготовка дослідників».

У семінарі взяли участь близько 40 науковців з різних міст України, у т. ч. співробітники Інституту вищої освіти КНЕУ ім. Вадима Гетьмана (Василькова Н.В., Ільницький Д.О., наукові співробітники Сектору досліджень академічних програм та університетських рейтингів; Овчаренко А. О., науковий співробітник Сектору міжнародного співробітництва та грантів)

Презентації ключових доповідей можна знайти за наступним посиланням: http://www.tempus.org.ua/

Підготувала

Овчаренко А. О.,