Нове дослідження Інституту вищої освіти КНЕУ “Організація та зміст аудиторної роботи в дослідницьких університетах”24 Лютого 2012р.

Інститут вищої освіти КНЕУ вчергове представив результати своїх наукових досліджень на науково-методичній конференції науково-педагогічних працівників КНЕУ імені Вадима Гетьмана “Аудиторна робота викладача і студента: досвід і напрями вдосконалення”, що була проведена 21 лютого 2012 року. Дослідження стосувалися організації та змісту аудиторної роботи в сучасних дослідницьких університетах. Із презентацією результатів дослідження на конференції виступила директор Інституту вищої освіти КНЕУ, д.е.н., професор Лариса Антонюк, яка підсумувала ключові світові тренди організації та розбудови аудиторної роботи студентів та викладачів в дослідницьких університетах світового класу.