З 2 по 13 липня 2012 року запланована організація навчального візиту у м. Варшава31 Травня 2012р.

В рамках розширення співпраці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Варшавською Вищою школою менеджменту з 2 по 13 липня 2012 року запланована організація навчального візиту у м. Варшава.

Вартість навчального візиту становить 350 євро та 1000 грн. (*вартість квитків)

Тривалість проведення 11 днів

Навчальний візит передбачає: відвідання Сейму, представництва Європейської комісії, Варшавської бібліотеки, Фондової біржі, Торгової палати, ознайомчу практику та знайомство з технологіями виробництва заводу «Daewoo», зустріч з ректором та представниками Сенату Варшавської Вищої школи менеджменту.

Екскурсійна програма передбачає: відвідання музеїв, будинку Бельведеру, пам’ятник Шопену та Театр на Воді, Варшавської Старувки, бастіону Барбакан, Палацової площі, катедри Святого Яна, Королівського замку, Колони Сигізмунда та пам’ятник Русалочці, Варшавського зоопарку, «Королівські Лазенки» та ін.

В програму організації включені: проживання в гуртожитках ВШМ (номера на розміщення 2-х, 3-х осіб) та двохразове харчування.

В результаті навчального візиту студенти отримають сертифікати

За більш детальною інформацією звертайтеся до Інституту вищої освіти:
к.е.н., науковий співробітник Інститут вищої освіти Тищенко Марія
тел. 066-070-23-83