Літня школа інституційного аналізу у Росії (RSSIA 2012)03 Лютого 2012р.

Московська область
 5-11 липня, 2012

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ: 20 березня 2012

Центр інституційних досліджень та Вища школа економіки оголошує набір у Літню школу інституційного аналізу 2012.

Літня школа спрямована на створення та підтримку академічної спільноти молодих дослідників з усіх регіонів Росії, а також з країн СНД та інших країн, які працюють в області нової інституційної економіки. Графік літньої школи включає лекції, семінари та безліч можливостей для обговорення та спілкування. У цьому році увага буде зосереджена на можливостях та викликах прикладних досліджень у галузі інституціональної структури економіки.

Участь

Серед тих, хто запрошується до участі - дослідники, викладачі, аспіранти та студенти старших курсів. Пріоритет буде наданий науково-дослідним проектам, що мають наступну тематику:

• Економіка громадського сектору, бюрократія, закупівлі
  • Економіка освіти
  • Промислові організації, державне регулювання, правоохоронні органи

Робоча мова літньої школи – англійська

Цього року учасники матимуть можливість:

• відвідувати лекції видатних експертів у різних сферах інституційної економіки: Мануель Багуес (Університет імені Карлоса III), Франциско Мартінес Мора (Університет Лестера), Джон Най (Університет Джорджа Масона), Рассел У. Пітман (Міністерство юстиції США), Карін Старополі (університет Сорбона);
  • пройти особливий курс, як зробити успішні дослідження в економіці;
  • представити свої поточні дослідницькі проекти під час семінарів;
  • обмінятися дослідницьким досвідом з іншими учасниками та експертами RSSIA;

Програма немає реєстраційного внеску. Організатори покривають учасникам витрати на проживання та харчування. Однак учасники  мають  оплатити дорогу та вартість віз.

Як взяти участь у програмі:

Кандидат повинен надати такі документи для участі у конкурсі:

Заявки на участь в Літній школі приймаються в електронному вигляді.

Заявка включає:

• Анкету (заповнюється на сайті);
  • Мотиваційний лист (не більше 300 слів);
  • Опис дослідження (не більше 1500 слів та рекомендацію) з анотацією (не більше 200 слів).

Опис дослідження має бути представлений англійською мовою, у форматі MS Word, 12 шрифт, Times New Roman, 1,5 інтервал, стандартні поля, повинен містити наступні розділи:

• Постановка проблеми;
  • Мета дослідження;
  • Гіпотези та методологія;
  • Результати дослідження;
  • Список літератури.

Важливі дати:

Подача заявки  — 20 березня 2012
Підтвердження участі — 20 травня 2012
Дата заїзду в RSSIA — 1 липня 2012
Дата від'їзду з RSSIA — 7 липня 2012

Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті організатора:

Тищенко М.П.
к.е.н., науковий співробітник Інститут вищої освіти