Creative Spark Big Idea Challenge 2021!28 Травня 2021р.

В КНЕУ завершено відбір фіналістів міжнародного змагання Creative SparkBig Idea Challenge 2021!

31 команда з різних факультетів нашого університету запропонували інноваційні проекти у 4 категоріях:цифрові технології, соціальний вплив, креативність та боротьба зі змінами клімату. Всі проекти студентівє оригінальними та вражаючим! Саме тому бажаємо всім учасникам змагань розвивати та реалізовувати свої ідеї!

Вітаємо команди, які  виходять у фінал міжнародного конкурсу відео-пітчів CreativeSparkBigIdeaChallenge2021 від нашого університету:

1.     HotPack- студенти: Марія Валієва, Дарина Лизенко та Вероніка Дідоренко;

2.     TablePC - студенти: Алсу Шарифова, Станіслав Рогожа, Ярослав Стріжаков, Вадим Адаменко;

3.     Crafterz-студенти: Ніара Зевадинова, Софія Мірза, Катерина Плахтій;

4.     Prodsee – студенти: Леонід Смірнов, Камілла Яницька, Поліна Харько, Павло Коржов;

5.     JourJoy- студенти: Анастасія Біленчук, Яна Гужко, Юлія Наумович.

6.     Grab&Go – студенти: Варвара Шайдецька, Олена Доценко, Олександра Панасицька;

7.     Tvorcha Ba – студенти: Катерина Мислицька, Анна Кравець, Єлизавета Добровицька, Анастасія Серга;

8.     EcoBags – студенти: Олександр Кузнєцов, Олена Конончук, Анастасія Колесник;

9.     Green Eat – студенти: Олексій Кохан, Антон Канука, Анна Вишяк;

10.Your language студенти: Софія Гончар, Єва Бушуєва.

Наступними етапами змагання буде обрання проекту- призеру глядацьких симпатій (5-18 липня)  та оголошення переможців у 4 номінаціях 30 липня 2021 року.

Дякуємо всім учасникам, які подали заявки на конкурс!

Підтримуємо проекти Київського національного економічного університету!